2014

Harmonogram zajęć na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w 2014 roku

Data Szkoła Obszar projektowy Laboratorium – godziny Laboratorium – sala Zajęcia komputerowe – godziny Zajęcia komputerowe – sala
18-10-2014, sobota Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9, Szkoła Podstawowa nr 15 we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 11:30 215H 12:00 – 13:30 L
18-10-2014, sobota Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu chemia 9:00 – 12:15 223C, 218C 13:00 – 14:30 005Z1
20-10-2014, poniedziałek Szkoła Podstawowa nr 108 we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 11:30 215H 12:00 – 13:30 L
20-10-2014, poniedziałek Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu (Liceum Ogólnokształcące nr 11) chemia 9:00 – 12:15 223C, 218C 12:45 – 14:15 408H, 406H
25-10-2014, sobota Szkoła Podstawowa nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 11:30 215H 12:00 – 13:30 L
25-10-2014, sobota Liceum Ogólnokształcące nr XV im. Mjr. Piotra Wysockiego we Wrocławiu chemia 9:00 – 12:15 223C, 218C 12:45 – 14:15 Z1
27-10-2014, poniedziałek Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Podgórzynie mikrobiologia 10:30 – 13:00 215H 13:30 – 15:00 L
27-10-2014, poniedziałek Szkoła Podstawowa im. Caspara Davida Friedricha w Kopańcu chemia 10:30 – 13:00 223C, 218C 13:30 – 15:00 408H, 406H
03-11-2014, poniedziałek Gimnazjum Integracyjne nr 54 we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 12:15 215H 12:45 – 14:15 L
03-11-2014, poniedziałek Liceum Ogólnokształcące nr 1 we Wrocławiu chemia 9:00 – 12:15 223C, 218C 12:45 – 14:15 408H, 406H
15-11-2014, sobota Gimnazjum nr 6 we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 12:15 215H 12:45 – 14:15 L
15-11-2014, sobota Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego w Zespole Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Mirsku chemia 10:30 – 13:45 223C, 218C 14:15 – 15:45 112Z
17-11-2014, poniedziałek Gimnazjum w Świerzawie mikrobiologia 10:30 – 13:45 215H 14:15 – 15:45 L
17-11-2014, poniedziałek Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu chemia 10:30 – 13:45 223C, 218C 14:15 – 15:45 408H, 406H
22-11-2014, sobota Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cieszkowie mikrobiologia 10:30 – 13:45 215H 14:15 – 15:45 L
22-11-2014, sobota Szkoła Podstawowa nr 108 we Wrocławiu chemia 9:00 – 11:30 223C, 218C 12:00 – 13:30 Z1
24-11-2014, poniedziałek Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 12:15 215H 12:45 – 14:15 L
24-11-2014, poniedziałek Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9, Szkoła Podstawowa nr 15 we Wrocławiu chemia 9:00 – 11:30 223C, 218C 12:00 – 13:30 408H, 406H
29-11-2014, sobota Szkoła Podstawowa im. Caspara Davida Friedricha w Kopańcu mikrobiologia 10:30 – 13:00 215H 13:30 – 15:00 L
29-11-2014, sobota Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Podgórzynie chemia 10:30 – 13:00 223C, 218C 13:30 – 15:00 Z1
01-12-2014, poniedziałek Liceum Ogólnokształcące nr XV im. Mjr. Piotra Wysockiego we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 12:15 215H 12:45 – 14:15 L
01-12-2014, poniedziałek Gimnazjum Integracyjne nr 54 we Wrocławiu chemia 9:00 – 12:15 223C, 218C 12:45 – 14:15 408H, 406H
06-12-2014, sobota Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu (Liceum Ogólnokształcące nr 11) mikrobiologia 9:00 – 12:15 215H 12:45 – 14:15 L
06-12-2014, sobota Szkoła Podstawowa nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu chemia 9:00 – 11:30 223C, 218C 12:00 – 13:30 003Z1
08-12-2014, poniedziałek Liceum Ogólnokształcące nr 1 we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 12:15 215H 12:45 – 14:15 L
08-12-2014, poniedziałek Gimnazjum nr 6 we Wrocławiu chemia 9:00 – 12:15 223C, 218C 12:45 – 14:15 408H, 406H
13-12-2014, sobota Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu mikrobiologia 10:30 – 13:45 215H 14:15 – 15:45 L
13-12-2014, sobota Gimnazjum w Świerzawie chemia 10:30 – 13:45 223C, 218C 14:15 – 15:45 005Z1
15-12-2014, poniedziałek Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego w Zespole Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Mirsku mikrobiologia 10:30 – 13:45 215H 14:15 – 15:45 L
15-12-2014, poniedziałek Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cieszkowie chemia 10:30 – 13:45 223C, 218C 14:15 – 15:45 408H, 406H