Harmonogram zajęć

Harmonogram zajęć na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w 2015 roku

Data Szkoła Obszar projektowy Laboratorium – godziny Laboratorium – sala Zajęcia komputerowe – godziny Zajęcia komputerowe – sala
10-01-2015, sobota Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9, Szkoła Podstawowa nr 15 we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 11:15 215H 12:00 – 13:30 L4, L2
10-01-2015, sobota Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu (Liceum Ogólnokształcące nr 11) chemia 9:00 – 12:00 122C 12:30 – 14:00 307H
12-01-2015, poniedziałek Szkoła Podstawowa nr 108 we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 11:15 215H 12:00 – 13:30 L4, L2
12-01-2015, poniedziałek Liceum Ogólnokształcące nr 1 we Wrocławiu chemia 9:00 – 12:00 122C 12:45 – 14:15 307H
17-01-2015, sobota Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Podgórzynie mikrobiologia 10:30 – 12:45 215H 13:30 – 15:00 L4, L2
17-01-2015, sobota Szkoła Podstawowa im. Caspara Davida Friedricha w Kopańcu chemia 10:30 – 12:45 122C 13:30 – 15:00 307H
02-02-2015, poniedziałek Szkoła Podstawowa nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 11:15 215H 12:00-13:30 L4, L2
02-02-2015, poniedziałek Liceum Ogólnokształcące nr XV im. Mjr. Piotra Wysockiego we Wrocławiu chemia 9:00 – 12:00 122C 12:45-14:15 307H
07-02-2015,
sobota
Gimnazjum Integracyjne nr 54 we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 12:00 215H 12:45 – 14:15 L4, L2
07-02-2015,
sobota
Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu chemia 10:30 – 13:30 122C 14:15-15:45 307H
09-02-2015,
poniedziałek
Gimnazjum w Świerzawie mikrobiologia 10:30 – 13:30 215H 14:15-15:45 L4, L2
09-02-2015,
poniedziałek
Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego w Zespole Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Mirsku chemia 10:30 – 13:30 122C 14:15 – 15:45 307H
14-02-2015, sobota Gimnazjum nr 6 we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 12:00 215H 12:45-14:15 L4, L2
14-02-2015, sobota Szkoła Podstawowa nr 108 we Wrocławiu chemia 9:00 – 11:15 122C 12:00-13:30 307H
16-02-2015, poniedziałek Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cieszkowie mikrobiologia 10:30 – 13:30 215H 14:15-15:45 L4, L2
16-02-2015, poniedziałek Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9, Szkoła Podstawowa nr 15 we Wrocławiu chemia 9:00 – 11:15 122C 12:00-13:30 307H
21-02-2015, sobota Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 12:00 215H 12:45-14:15 L4, L2
21-02-2015, sobota Szkoła Podstawowa nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu chemia 9:00 – 11:15 122C 12:00-13:30 307H
23-02-2015, poniedziałek Szkoła Podstawowa im. Caspara Davida Friedricha w Kopańcu mikrobiologia 10:30 – 13:30 215H 14:15-15:45 L4, L2
23-02-2015, poniedziałek Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Podgórzynie chemia 10:30 – 13:30 122C 14:15-15:45 307H
28-02-2015, sobota Liceum Ogólnokształcące nr 1 we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 12:00 215H 12:45-14:15 L4, L2
28-02-2015, sobota Gimnazjum w Świerzawie chemia 10:30 – 13:30 122C 14:15-15:45 307H
02-03-2015, poniedziałek Zespół Szkół nr 19 we Wrocławiu (Liceum Ogólnokształcące nr 11) mikrobiologia 9:00 – 12:00 215H 12:45 -14:15 L4, L2
02-03-2015, poniedziałek Gimnazjum Integracyjne nr 54 we Wrocławiu chemia 9:00 – 12:00 122C 12:45 -14:15 307H
07-03-2015, sobota Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu mikrobiologia 10:30 – 13:30 215H 14:15 – 15:45 L4, L2
07-03-2015, sobota Gimnazjum nr 6 we Wrocławiu chemia 9:00 – 12:00 122C 12:45-14:15 307H
09-03-2015, poniedziałek Liceum Ogólnokształcące nr XV im. Mjr. Piotra Wysockiego we Wrocławiu mikrobiologia 9:00 – 12:00 215H 12:45-15:45 L4, L2
09-03-2015, poniedziałek Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu chemia 9:00-12:00 122C 12:45-14:15 307H
14-03-2015, sobota Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego w Zespole Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Mirsku mikrobiologia 10:30 – 13:30 215H 14:15 – 15:45 L4, L2
14-03-2015, sobota Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cieszkowie chemia 10:30 – 13:30 122C 14:15 – 15:45 307H